Reference

Ohlasy spokojených zákazníků

Ing. Renata Křivá

kouč / Jedlová

Tvorba webu mi osobně přišla velmi komplikovaná a pro laika nezvládnutelná. Vše se změnilo po setkání s Liborem Procházkou. Nejprve mě vyzpovídal. Co dělám, proč chci web a spoustu jiných otázek týkajících se mého podnikání. Pak mi navrhl řešení, a hlavně mi vysvětlil, proč tohle je pro mě dobré a co od toho mohu očekávat. Domluvili jsme se na spolupráci. No a pak k mému překvapení mi velmi rychle poslal k náhledu můj web. A já byla nadšena. Celý tento proces trval TÝDEN. Ano čtete dobře. Pouhý týden.

Pokud hledáte člověka, který je opravdovým odborníkem, který vám pomůže ujasnit si cíle webu, který vše dělá se zájmem o vaše podnikání a o to, aby web byl skutečnou vizitkou vás a vašeho podnikání, pak Libor Procházka je skvělou volbou. Spolupráce s ním je jasná a profesionální. S takovým člověkem je radost spolupracovat.

Ing. Vladislav Pokorný, CSc., MBA

spolumajitel / LITERA BRNO

S panem Liborem Procházkou spolupracujeme dlouhodobě. Jeho výborné analytické myšlení, zkušenosti a erudici jsme využili v oblasti strategického plánování a v současné době nám poskytuje cenné rady v oblasti internetového marketingu. Díky jeho originálním nápadům jsme zlepšili komunikační a obchodní dovednosti a rozšířili portfolio potenciálních klientů. U pana Procházky velmi oceňuji profesionální přístup a serióznost. Spolupráci s ním vřele doporučuji dalším klientům.

Mgr. Romana Nejtková

výkonná ředitelka / MyOptic

Trápili jsme se s našimi firemními weby jak po stránce obsahové, tak i po stránce technické, kdy jsme naše představy nedokázali v administraci webu realizovat. Libor Procházka nám pomohl jak s tvorbou jejich obsahu, tak nám poradil i vyměnit nástroj pro jejich správu. Díky němu jsme si další weby již byli schopni dokonce vytvořit sami. Ušetřili jsme spoustu času, peněz a s výsledkem jsme konečně spokojeni. Spolupráci s Liborem Procházkou mohu jen doporučit."

Mgr. Tomáš Kučera

spolumajitel / www.vinarium-brno.cz

Oceňuji Liborův erudovaný přístup a hlavně vysokou spolehlivost.

MUDr. Hana Šmírová

lékařka / Vyškov

S webem jsem velice spokojena. O moc se mi zlepšila každodenní komunikace s pacienty.

Jsem velice ráda za tento krok. Všem doporučuji tuto firmu, která mi stránky rychle navrhla i vytvořila.