Vytvořím vám skvělý web, který ušetří čas a vydělá vám peníze

Začínáte podnikat nebo již nějakou dobu podnikáte❓Sháníte nové klienty❓Chcete se zbavit neustálého vysvětlování kdo jste a co děláte❓

Víte, že na světě je v provozu více než miliarda webových stránek a že pokud chcete v tak velké konkurenci uspět, musí být váš web pěkný a moderní❓Zastarává vše, i web. Po několika letech vaše stará webová stránka může návštěvníky místo lákání spíše odrazovat. To nemůžete dopustit❗ 

Nedopusťte, aby váš web neúnosně zastaral❗😓

Nechcete již být závislí na externím správci webu❓

Bojíte se hackerských útoků, které mohou vyřadit váš web a na čas tak zastavit vaše podnikání❓

Současná situace vyžaduje, abyste byli více aktivní a byli více vidět. Pokud tak nebudete činit, vaše podnikání nejspíš brzy zanikne.

Toto vše můžete naštěstí vyřešit tvorbou nového webu, který bude moderní, přehledný, bezpečný, stále dostupný a navíc levný💰💰💰.

Ve světě online je vlastní webová stránka vaší nejefektivnější vizitkou, na kterou můžete odkazovat vaše obchodní partnery. Každý zákazník na ní snadno najde všechny potřebné informace. Moderní webové stránky vás budou důstojně reprezentovat.

Web vám rychle zprovozním a zaškolím vás v jeho obsluze. Konečně budete svými pány a veškeré změny na webu si již budete dělat sami. Stačí pouze  vyplnit poptávkový formulář a váš sen se začne hned realizovat.

❗Nabídka je určena pro menší firmy, lékaře nebo živnostníky❗

Výhody nabízeného řešení

 • ✅ rychlá realizace
 • ✅ moderní vzhled, responzivní zobrazení
 • ✅ výběr z široké nabídky šablon
 • ✅ jednoduché provádění změn bez cizí pomoci
 • ✅ vlastní jméno domény
 • ✅ žádné starosti s provozem
 • ✅ velmi dobrá cena
 • ✅ roky vyzkoušený systém s množstvím zákazníků
 • ✅ bezpečnost - neustálá technická podpora, nehrozí hackerské útoky

Kdo jsem❓Dříve jsem pracoval v korporátu, kde jsem léta řídil marketingové oddělení, nyní podnikám jako nezávislý poradce. Vím, čím jsem si sám prošel. Svoje nabyté zkušenosti nyní mohu předávat dalším podnikatelům. Nenabízím nic, co bych si sám nevyzkoušel. Problémy řeším v souvislostech. K webu přistupuji jako k jednomu z prvků marketingu, k základnímu kameni, na kterém se pak staví další marketingové aktivity.

Jak budeme postupovat❓

Na začátku si trochu popovídáme. Řeknete mi něco o vašem podnikání a firmě, o vašich zákaznících a produktech a co očekáváte od webu. Na základě toho vám navrhnu strukturu a obsah webu.

Stránky vytvořím na prověřeném redakčním systému. Vy si vyberete podle vašeho oboru podnikání jednu z mnoha připravených grafických šablon. Ty jsou pouze základem. Obsah a vzhled přizpůsobím přesně vašim potřebám.

Zvolíte si novou doménu nebo použijete tu, kterou již máte.

Dodáte mi fotky a texty, které pro potřeby webu upravím.

Web vám vytvořím a zprovozním.

Za vše zaplatíte pouze 💰 4 131,- Kč bez DPH (4 999,- Kč vč. DPH). Platí pro doménu .CZ a českou verzi.

Pokud byste si přáli více funkcí, např. vlastní emailovou schránku, propojení na Google analytics, menší eshop, více jazykových mutací, větší prostor pro data apod., bude cena o něco vyšší. Sdělím vám ji na vyžádání.

Od zahájení přípravy po ostré spuštění webu může uběhnout pouhý jeden týden⏳.

Po roce již budete pravidelně hradit pouze roční poplatek za .CZ doménu a webhosting ve výši 💰1 398,- Kč bez DPH (1 692,- Kč vč. DPH). V případě doplnění dalších funkcí bude cena úměrně vyšší. Na dotaz sdělím.

Aktualizace dat na webu je velmi jednoduchá a budete si ji provádět po zaškolení online již sami. Samozřejmě v případě potřeby vám rád pomůžu.

Jak hodnotí spolupráci se mnou zákazníci❓

📌"Pokud hledáte člověka, který je opravdovým odborníkem, který vám pomůže ujasnit si cíle webu, který vše dělá se zájmem o vaše podnikání a o to, aby web byl skutečnou vizitkou vás a vašeho podnikání, pak Libor Procházka je skvělou volbou. Spolupráce s ním je jasná a profesionální. S takovým člověkem je radost spolupracovat."📌
Ing. Renata Křivá, kouč

📌"Chtěla jsem si vytvořit web pro svoji ordinaci. Dostala jsem doporučení na pana Libora Procházku, který si se mnou ochotně sjednal schůzku a pomohl mi web vytvořit. Jsem vděčná za výběr jednoduchého webu, který si mohu upravovat podle aktuální situace sama a nejsem již dále na nikom závislá. Všem, kteří se rozhodujete o vytvoření webu pro své podnikání Libora Procházku doporučuji."📌
MUDr. Marie Součková, lékařka

📌"S webem jsem velice spokojena. O moc se mi zlepšila každodenní komunikace s pacienty. Jsem velice ráda za tento krok. Všem doporučuji tuto firmu, která mi stránky rychle navrhla i vytvořila."📌
MUDr. Hana Šmírová, lékařka

❗Shrnutí nabídky❗

 • ✅ seznámím se s vašimi potřebami a požadavky na web
 • ✅ navrhnu vám strukturu a obsah webu
 • ✅ vytvořím vám nový moderní web
 • ✅ poradím vám s výběrem a s registrací vlastní domény
 • ✅ zaškolím vás v používání webu

V ceně získáte zdarma navíc hodinu konzultace marketingu k vašemu podnikání.
K tomu budete mít první tři měsíce nárok i na bezplatné konzultace k webu.

Nic neriskujete. Předem nic neplatíte💰. Za web zaplatíte až poté, co si jej sami vyzkoušíte a otestujete.

Po vyplnění a odeslání poptávkového formuláře si domluvíme nezávaznou konzultaci k vašim představám o webu. Pokud je budu schopen realizovat, navrhnu další postup a můžeme se hned postit do příprav. Pokud se nedomluvíme, Vaše poptávka bude zrušena a my se v dobrém rozejdeme. Odesláním poptávky se tedy ještě k ničemu nezavazujete❗ Projevujete pouze zájem o tvorbu webových stránek.

Pokud nyní vyplníte níže uvedený poptávkový formulář, máte garantovanou konečnou cenu 💰4 131,- Kč bez DPH. Tato cena je akční a je stlačena již tak dolů, že dlouho nevydrží a s rostoucí poptávkou půjde nahoru. Neváhejte proto a nenechte si ji dnes ujít

Poptávkový formulář pro tworbu webu bez starostí s mojí pomocí za 4 131,- Kč bez DPH (4 999,- Kč vč. DPH) vyplňte zde, já se vám obratem ozvu:

Pro tvorbu webu používám nástroj Webnode.