Vytvořím vám skvělý web, který ušetří čas a vydělá vám peníze

Začínáte podnikat nebo již nějakou dobu podnikáte❓Sháníte nové klienty❓Chcete se zbavit neustálého vysvětlování kdo jste a co děláte❓

Víte, že na světě je v provozu více než miliarda webových stránek a že pokud chcete v tak velké konkurenci uspět, musí být váš web pěkný a moderní❓Zastarává vše, i web. Po několika letech vaše stará webová stránka může návštěvníky místo lákání spíše odrazovat. To nemůžete dopustit❗ 

Nedopusťte, aby váš web neúnosně zastaral❗😓

Nechcete již být závislí na externím správci webu❓

Bojíte se hackerských útoků, které mohou vyřadit váš web a na čas tak zastavit vaše podnikání❓

Současná situace vyžaduje, abyste byli více aktivní a byli více vidět. Pokud tak nebudete činit, vaše podnikání nejspíš brzy zanikne.

Toto vše můžete naštěstí vyřešit tvorbou nového webu, který bude moderní, přehledný, bezpečný, stále dostupný a navíc levný💰💰💰.

Ve světě online je vlastní webová stránka vaší nejefektivnější vizitkou, na kterou můžete odkazovat vaše obchodní partnery. Každý zákazník na ní snadno najde všechny potřebné informace. Moderní webové stránky vás budou důstojně reprezentovat.

Web vám rychle zprovozním a zaškolím vás v jeho obsluze. Konečně budete svými pány a veškeré změny na webu si již budete dělat sami. Stačí pouze  vyplnit poptávkový formulář a váš sen se začne hned realizovat.

❗Nabídka je určena pro menší firmy, lékaře nebo živnostníky❗
Je vhodné též pro všechny chovatelské stanice kočičích a psích kamarádů. 
Přehledně lze u nich zobrazovat vrhy, rodokmeny, rodné listy a fotogalerie z jejich života.

Výhody nabízeného řešení

 • ✅ rychlá realizace
 • ✅ moderní vzhled, responzivní zobrazení
 • ✅ výběr z široké nabídky šablon
 • ✅ jednoduché provádění změn bez cizí pomoci
 • ✅ vlastní jméno domény
 • ✅ žádné starosti s provozem
 • ✅ velmi dobrá cena
 • ✅ roky vyzkoušený systém s množstvím zákazníků
 • ✅ bezpečnost - neustálá technická podpora, nehrozí hackerské útoky

Kdo jsem❓Dříve jsem pracoval v korporátu, kde jsem léta řídil marketingové oddělení, nyní podnikám jako nezávislý poradce. Problémy řeším v souvislostech. Vím, čím jsem si sám prošel. Svoje nabyté zkušenosti nyní mohu předávat dalším podnikatelům. 

Nenabízím nic, co bych si sám nevyzkoušel❗

Před léty jsem potřeboval vytvořit web pro jednu zájmovou organizaci. Nakoupil jsem si knížky o HTML jazyku, v kterém se tvoří webové stránky, zaregistroval si vlastní doménu a pronajal si na jednom serveru pro ně prostor. Jednoduchou stránku jsem sice vytvořil, ale nebyla graficky pěkná a nezobrazovala se dobře na všech počítačích, tabletech a telefonech. Nemluvím o množství času, který jsem s tím strávil😓. 

V práci jsem měl na starosti též webové stránky, ale veškeré změny museli provádět programátoři. Nemusím asi vysvětlovat, jak příjemné bylo neustálé prošení a žadonění o úpravy🙏.

Jednou jsem byl u kadeřnice a ta se při řeči zmínila, že má pěkné webové stránky, které si sama jednoduše aktualizuje. To mě velmi zaujalo a po návratu domů jsem se o tento systém pro tvorbu webů začal zajímat. Nyní je to již 8️⃣ let, co jsem v něm vytvořil první web. Systém se od té doby značně modernizoval, ale svoji původní jednoduchost a intuitivnost si zachoval. Já v něm dnes tvořím weby pro stejně potřebné lidi a organizace, jako jsem byl před lety já. Všichni si nadále svoje stránky již udržují sami🙂.

Web je pouze jedním z prvků marketingu, je to ale základní kámen, na kterém se pak staví další marketingové aktivity🎨.

Jak při tvorbě webu postupuji❓

Na začátku si trochu popovídáme. Řeknete mi něco o vašem podnikání a firmě, o vašich zákaznících a produktech a co očekáváte od webu. Na základě toho vám navrhnu strukturu a obsah webu.

Stránky vytvořím na prověřeném redakčním systému. Vy si vyberete podle vašeho oboru podnikání jednu z mnoha připravených grafických šablon. Ty jsou pouze základem. Obsah a vzhled přizpůsobím přesně vašim potřebám.

Zvolíte si novou doménu nebo použijete tu, kterou již máte.

Dodáte mi fotky a texty, které pro potřeby webu upravím.

Web vám vytvořím a zprovozním.

Od zahájení přípravy po ostré spuštění webu může uběhnout pouhý jeden týden⏳.

Jak hodnotí spolupráci se mnou zákazníci❓

📌"Pokud hledáte člověka, který je opravdovým odborníkem, který vám pomůže ujasnit si cíle webu, který vše dělá se zájmem o vaše podnikání a o to, aby web byl skutečnou vizitkou vás a vašeho podnikání, pak Libor Procházka je skvělou volbou. Spolupráce s ním je jasná a profesionální. S takovým člověkem je radost spolupracovat."📌
Ing. Renata Křivá, kouč

📌"Chtěla jsem si vytvořit web pro svoji ordinaci. Dostala jsem doporučení na pana Libora Procházku, který si se mnou ochotně sjednal schůzku a pomohl mi web vytvořit. Jsem vděčná za výběr jednoduchého webu, který si mohu upravovat podle aktuální situace sama a nejsem již dále na nikom závislá. Všem, kteří se rozhodujete o vytvoření webu pro své podnikání Libora Procházku doporučuji."📌
MUDr. Marie Součková, lékařka

📌"S webem jsem velice spokojena. O moc se mi zlepšila každodenní komunikace s pacienty. Jsem velice ráda za tento krok. Všem doporučuji tuto firmu, která mi stránky rychle navrhla i vytvořila."📌
MUDr. Hana Šmírová, lékařka

❗Shrnutí nabídky❗

 • ✅ seznámím se s vašimi potřebami a požadavky na web
 • ✅ navrhnu vám strukturu a obsah webu
 • ✅ vytvořím vám nový moderní web
 • ✅ poradím vám s výběrem a s registrací vlastní domény
 • ✅ zaškolím vás v používání webu

V ceně získáte zdarma navíc:

 • hodinu konzultace marketingu k vašemu podnikání
 • první tři měsíce nárok na bezplatné konzultace k webu.

Nic neriskujete. Předem nic neplatíte💰. Za web zaplatíte až poté, co si jej sami vyzkoušíte a otestujete.

Po vyplnění a odeslání poptávkového formuláře si domluvíme nezávaznou konzultaci k vašim představám o webu. Pokud je budu schopen realizovat, navrhnu další postup a můžeme se hned postit do příprav. Pokud se nedomluvíme, Vaše poptávka bude zrušena a my se v dobrém rozejdeme. Odesláním poptávky se tedy ještě k ničemu nezavazujete❗ Projevujete pouze zájem o tvorbu webových stránek.

Pokud nyní vyplníte níže uvedený poptávkový formulář, máte garantovanou konečnou cenu od 💰4 999,- Kč vč. DPH. Tato cena je akční a je stlačena již tak dolů, že dlouho nevydrží a s rostoucí poptávkou půjde nahoru. Neváhejte proto a nenechte si ji dnes ujít❗ Platí pro doménu .CZ, českou verzi a rozsah do 10 stránek.

Po roce již budete pravidelně hradit pro takový web pouze roční poplatek za .CZ doménu a webhosting ve výši 💰1 398,- Kč bez DPH.

Aktualizace dat na webu je velmi jednoduchá a budete si ji provádět po zaškolení online již sami. Samozřejmě v případě potřeby vám rád pomůžu.

Pokud byste si přáli více funkcí, např. propojení na Google analytics, video na pozadí, zálohy, bez reklamy, 2 jazykové verze, menší eshop, rozsah webu do 20 stránek, více místa pro data apod., bude celková cena 💰074,- Kč vč. DPH. Od druhého roku je roční poplatek ve výši max. 3 487,- Kč bez DPH.

Nejvyšší verze webu má pak navíc neomezený počet jazykových verzí, kvalitní eshop, velký prostor pro data a neomezený přenos dat. Jeho cena se stanovuje individuálně podle celkového rozsahu a začíná na 💰12 099,-Kč vč. DPH za web do 30 stránek. Od druhého roku je roční poplatek ve výši max. 5 503,- Kč bez DPH.

Na vyšší verzi se dá kdykoliv přejít i v budoucnosti a doplatit jen rozdíl cen.

Při požadovaném větším rozsahu než je uvedeno u cenových nabídek bude cena kalkulována individuálně.

Všechny roční poplatky lze výrazněji snížit předplacením na více let dopředu.

Nezávazný poptávkový formulář pro tworbu webu bez starostí. Vyplňte zde a já se vám obratem ozvu:

Pro tvorbu webu používám nástroj Webnode.